Article no.: DGP-50-366-PPV-A-B
12 months guarantee
Linear actuator 161783 Used
Linear actuator 161783 Used
All images are original images.
In stock: 1 piece
? Display cart in PayPal
Product condition: Used
Shipping: Express delivery possible
Guarantee in months: 12
Stock: 1
* Prices excl. VAT plus shipping costs
Specification
Product condition
Used
Traces of use
Slight traces of use
Manufacturer
Festo
Guarantee in months
12
Stroke
366 mm
Piston Diameter
50 mm
Pressure (pmax)
8 bar